Kapcsolat
  • Személyesen
  • 6723, Szeged, Honvéd Tér 7.
  • EBOX Informatika Kft
Mások ezeket keresték: videokártya mining számítógép
Switch < Hálózati eszközök - Ebox Informatika Kft Szeged

Listázott termékek száma: 165



Oldalak:


Rendezés:


Szűrők:

Fő kategória: Hálózati eszközök

Jelenlegi alkategória: Switch

További alkategóriák:



Gyártók:

TP-Link Switch Smart - T1600G-18TS JetStream™ (L2; 16 port 1000Mbps + 2 port combo SFP)
Raktáron
TP-Link Switch Smart - T1600G-18TS JetStream™ (L2; 16 port 1000Mbps + 2 port combo SFP)


Ár: 40 555 Ft

Netgear SOHO Ethernet Switch 5-Port 10/100/1000
Raktáron
Netgear SOHO Ethernet Switch 5-Port 10/100/1000


Ár: 6 468 Ft

HATP - TP-LINK TL-SG1016PE 16 port POE Gigabit Switch,
Raktáron
Ingyen szállítás
HATP - TP-LINK TL-SG1016PE 16 port POE Gigabit Switch,


Ár: 59 666 Ft

TP-Link Switch Smart PoE- T1500G-10PS JetStream™ (L2; 8port 1000Mbps + 2 port SFP; 8 PoE port, 53W)
Raktáron
TP-Link Switch Smart PoE- T1500G-10PS JetStream™ (L2; 8port 1000Mbps + 2 port SFP; 8 PoE port, 53W)


Ár: 35 777 Ft

Dahua LR1002-1EC Ethervet over Coax (EOC) konverter(vevő), 1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás
Raktáron
Dahua LR1002-1EC Ethervet over Coax (EOC) konverter(vevő), 1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás


Ár: 17 826 Ft

Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter(adó), 1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás
Raktáron
Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter(adó), 1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás


Ár: 17 826 Ft

Dahua LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter, 1x RJ45 10/100, 1x BNC, 400m/100Mbps, 1000m/10Mbps max.(RG59)
Raktáron
Dahua LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter, 1x RJ45 10/100, 1x BNC, 400m/100Mbps, 1000m/10Mbps max.(RG59)


Ár: 5 351 Ft

Dahua PFT3910 optikai modul, single-mode, 155M, 1310/1550nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3910 optikai modul, single-mode, 155M, 1310/1550nm, max. 20km, LC


Ár: 13 369 Ft

Dahua PFL2106-4ET-96 ePoE switch,  3x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE) + 1x SFP + 1 gigabit uplink, 96W
Raktáron
Ingyen szállítás
Dahua PFL2106-4ET-96 ePoE switch, 3x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE) + 1x SFP + 1 gigabit uplink, 96W


Ár: 52 583 Ft

Dahua PFT3970 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1550/1310nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3970 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1550/1310nm, max. 20km, LC


Ár: 24 070 Ft

Dahua PFT3960 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3960 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC


Ár: 16 052 Ft

Dahua PFT3920 optikai modul, single-mode, 155M, 1550/1310nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3920 optikai modul, single-mode, 155M, 1550/1310nm, max. 20km, LC


Ár: 15 157 Ft

Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC
Raktáron
Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC


Ár: 14 263 Ft

Dahua PFT3900 optikai modul, multimódusú, SFP, 155M, 850nm, max. 2km, LC
Raktáron
Dahua PFT3900 optikai modul, multimódusú, SFP, 155M, 850nm, max. 2km, LC


Ár: 13 369 Ft

Cisco SG110D-05 switch (Gigabit, 5 port)
Cisco SG110D-05 switch (Gigabit, 5 port)


Ár: 17 560 Ft

TP-Link Switch Smart - T1500G-8T JetStream™ (L2; 8 port; 1000Mbps)
TP-Link Switch Smart - T1500G-8T JetStream™ (L2; 8 port; 1000Mbps)


Ár: 20 522 Ft

TP-LINK TL-SG1005P PoE Switch
Raktáron
TP-LINK TL-SG1005P PoE Switch


Ár: 18 580 Ft

Ubiquiti UniFi switch 8-150W, 8 gigabit + 2 SFP port, PoE+(48V)/passzív PoE(24V) 150W, desktop
Ingyen szállítás
Ubiquiti UniFi switch 8-150W, 8 gigabit + 2 SFP port, PoE+(48V)/passzív PoE(24V) 150W, desktop


Ár: 79 615 Ft