Kapcsolat
  • Személyesen
  • 6723, Szeged, Honvéd Tér 7.
  • EBOX Informatika Kft
Mások ezeket keresték: videokártya mining számítógép
Besorolás alatt < Kábelek, bővítők, egyéb - Ebox Informatika Kft Szeged

Listázott termékek száma: 25



Oldalak:


Rendezés:


Szűrők:

Fő kategória: Kábelek, bővítők, egyéb

Jelenlegi alkategória: Besorolás alatt

További alkategóriák:



Gyártók:

Thermaltake ST0021E Max 5 Active 3,5" külső HDD ház  eSATA+USB2.0 Fekete
Thermaltake ST0021E Max 5 Active 3,5" külső HDD ház eSATA+USB2.0 Fekete

10 478 Ft (-0%)

Ár: 10 478 Ft

Western Digital WD10EARX 1TB 3,5" Desktop 5400rpm, 64 MB puffer, SATA-600 - Green
Western Digital WD10EARX 1TB 3,5" Desktop 5400rpm, 64 MB puffer, SATA-600 - Green

22 413 Ft (-0%)

Ár: 22 413 Ft

Western Digital WD25EZRX 2.5TB 3,5" Desktop 5400rpm, 64 MB puffer, SATA-600 - Caviar Green
Western Digital WD25EZRX 2.5TB 3,5" Desktop 5400rpm, 64 MB puffer, SATA-600 - Caviar Green

42 861 Ft (-0%)

Ár: 42 861 Ft

LevelOne LAN Controller - WAC-2000 (Gigabit Wireless LAN Controller)
Raktáron
LevelOne LAN Controller - WAC-2000 (Gigabit Wireless LAN Controller)

40 262 Ft (-0%)

Ár: 40 262 Ft

LevelOne Média Konverter - GVT-2010 (RJ45 to SFP Gigabit PoE PD Media Konverter, PoE tápellátás, fekete)
Raktáron
LevelOne Média Konverter - GVT-2010 (RJ45 to SFP Gigabit PoE PD Media Konverter, PoE tápellátás, fekete)

40 262 Ft (-0%)

Ár: 40 262 Ft

LevelOne Média Konverter - GVT-2001 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m, fekete)
Raktáron
LevelOne Média Konverter - GVT-2001 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m, fekete)

26 753 Ft (-0%)

Ár: 26 753 Ft

LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X SFP Konverter, fekete)
Raktáron
LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X SFP Konverter, fekete)

16 219 Ft (-0%)

Ár: 16 219 Ft

LevelOne SFP Modul - GVT-0300 (1.25G MMF SFP Transceiver, 550 m, 850nm)
Raktáron
LevelOne SFP Modul - GVT-0300 (1.25G MMF SFP Transceiver, 550 m, 850nm)

10 268 Ft (-0%)

Ár: 10 268 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2401 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Konverter, 40km, fekete)
Raktáron
LevelOne Média Konverter - FVT-2401 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Konverter, 40km, fekete)

19 460 Ft (-0%)

Ár: 19 460 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2201 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Konverter, 20km, fekete)
Raktáron
LevelOne Média Konverter - FVT-2201 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Konverter, 20km, fekete)

15 409 Ft (-0%)

Ár: 15 409 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF ST Konverter, 2km, fekete)
Raktáron
LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF ST Konverter, 2km, fekete)

15 409 Ft (-0%)

Ár: 15 409 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete)
Raktáron
LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete)

15 409 Ft (-0%)

Ár: 15 409 Ft

Intel NUC6i7KYK barebone PC
Ingyen szállítás
Intel NUC6i7KYK barebone PC

232 601 Ft (-0%)

Ár: 232 601 Ft

NINTENDO Switch Video Game Console with Gray Joy-Con
Ingyen szállítás
NINTENDO Switch Video Game Console with Gray Joy-Con

121 315 Ft (-0%)

Ár: 121 315 Ft

NINTENDO Switch Videójáték - Splatoon 2
NINTENDO Switch Videójáték - Splatoon 2

18 371 Ft (-0%)

Ár: 18 371 Ft

NINTENDO Switch Videójáték - Arms
NINTENDO Switch Videójáték - Arms

18 371 Ft (-0%)

Ár: 18 371 Ft

NINTENDO Switch Videójáték - Ultra Street Fighter 2 The Final Challenger
NINTENDO Switch Videójáték - Ultra Street Fighter 2 The Final Challenger

12 950 Ft (-0%)

Ár: 12 950 Ft

NINTENDO Switch Videójáték - The Legend of Zelda: Breath of the Wild
NINTENDO Switch Videójáték - The Legend of Zelda: Breath of the Wild

21 737 Ft (-0%)

Ár: 21 737 Ft