Kapcsolat
  • Személyesen
  • 6723, Szeged, Honvéd Tér 7.
  • EBOX Informatika Kft
Mások ezeket keresték: videokártya mining számítógép
Switch < Hálózati eszközök - Ebox Informatika Kft Szeged

Listázott termékek száma: 219



Oldalak:


Rendezés:


Szűrők:

Fő kategória: Hálózati eszközök

Jelenlegi alkategória: Switch

További alkategóriák:



Gyártók:

Dahua LR1002-1EC Ethervet over Coax (EOC) konverter(vevő), 1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás
Raktáron
Dahua LR1002-1EC Ethervet over Coax (EOC) konverter(vevő), 1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás

17 644 Ft (-0%)

Ár: 17 644 Ft

Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter(adó), 1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás
Raktáron
Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter(adó), 1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás

17 644 Ft (-0%)

Ár: 17 644 Ft

Dahua LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter, 1x RJ45 10/100, 1x BNC, 400m/100Mbps, 1000m/10Mbps max.(RG59)
Raktáron
Dahua LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter, 1x RJ45 10/100, 1x BNC, 400m/100Mbps, 1000m/10Mbps max.(RG59)

5 295 Ft (-0%)

Ár: 5 295 Ft

Dahua PFT3910 optikai modul, single-mode, 155M, 1310/1550nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3910 optikai modul, single-mode, 155M, 1310/1550nm, max. 20km, LC

13 244 Ft (-0%)

Ár: 13 244 Ft

Dahua PFL2106-4ET-96 ePoE switch,  3x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE) + 1x SFP + 1 gigabit uplink, 96W
Raktáron
Ingyen szállítás
Dahua PFL2106-4ET-96 ePoE switch, 3x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE) + 1x SFP + 1 gigabit uplink, 96W

52 038 Ft (-0%)

Ár: 52 038 Ft

Dahua PFT3970 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1550/1310nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3970 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1550/1310nm, max. 20km, LC

23 819 Ft (-0%)

Ár: 23 819 Ft

Dahua PFT3960 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3960 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC

15 884 Ft (-0%)

Ár: 15 884 Ft

Dahua PFT3920 optikai modul, single-mode, 155M, 1550/1310nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3920 optikai modul, single-mode, 155M, 1550/1310nm, max. 20km, LC

15 004 Ft (-0%)

Ár: 15 004 Ft

Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC
Raktáron
Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC

14 124 Ft (-0%)

Ár: 14 124 Ft

Dahua PFT3900 optikai modul, multimódusú, SFP, 155M, 850nm, max. 2km, LC
Raktáron
Dahua PFT3900 optikai modul, multimódusú, SFP, 155M, 850nm, max. 2km, LC

13 244 Ft (-0%)

Ár: 13 244 Ft

Cisco SG110D-05 switch (Gigabit, 5 port)
Cisco SG110D-05 switch (Gigabit, 5 port)

17 560 Ft (-0%)

Ár: 17 560 Ft

LAN Tp-Link Switch Gigabit JetStream 16+2sfp port - T1600G-18TS (TL-SG2216)
Raktáron
LAN Tp-Link Switch Gigabit JetStream 16+2sfp port - T1600G-18TS (TL-SG2216)

38 641 Ft (-0%)

Ár: 38 641 Ft

TP-Link Switch Smart - T1500G-8T (L2-L4; 8 port; 1000Mbps)
Raktáron
TP-Link Switch Smart - T1500G-8T (L2-L4; 8 port; 1000Mbps)

20 522 Ft (-0%)

Ár: 20 522 Ft

TP-LINK TL-SG1005P PoE Switch
Raktáron
TP-LINK TL-SG1005P PoE Switch

18 580 Ft (-0%)

Ár: 18 580 Ft

Ubiquiti UniFi switch 8-150W, 8 gigabit + 2 SFP port, PoE+(48V)/passzív PoE(24V) 150W, desktop
Ingyen szállítás
Ubiquiti UniFi switch 8-150W, 8 gigabit + 2 SFP port, PoE+(48V)/passzív PoE(24V) 150W, desktop

81 389 Ft (-0%)

Ár: 81 389 Ft

Ubiquiti TS-5-POE ToughSwitch 5x10/100/1000 port, 24V PoE, managed switch
Raktáron
Ubiquiti TS-5-POE ToughSwitch 5x10/100/1000 port, 24V PoE, managed switch

32 871 Ft (-0%)

Ár: 32 871 Ft

TP-Link Switch Vezérelhető - T2600G-52TS  JetStream™ (L2,L2+; 48 port 1000Mbps + 4 port SFP; IPv6)
Ingyen szállítás
TP-Link Switch Vezérelhető - T2600G-52TS JetStream™ (L2,L2+; 48 port 1000Mbps + 4 port SFP; IPv6)

119 332 Ft (-0%)

Ár: 119 332 Ft

TP-Link Switch Smart - T1600G-52TS JetStream™ (L2,L2+; 48 port 1000Mbps + 4port SFP; IPv6)
Ingyen szállítás
TP-Link Switch Smart - T1600G-52TS JetStream™ (L2,L2+; 48 port 1000Mbps + 4port SFP; IPv6)

109 776 Ft (-0%)

Ár: 109 776 Ft