KOSÁR
Összesen: Ft
Hálózati eszközök - Ebox Informatika Kft Szeged

Listázott termékek száma: 1676



Oldalak:


Rendezés:


Szűrők:

Fő kategória: Hálózati eszközök


További alkategóriák:



Gyártók:

LED-es szolár kültéri reflektor (55270), IP65, mozgásérzékelős, érzékelési távolság max 8m, fekete
LED-es szolár kültéri reflektor (55270), IP65, mozgásérzékelős, érzékelési távolság max 8m, fekete

4 915 Ft (-0%)

Ár: 4 915 Ft

Dahua PFL2106-4ET-96 ePoE switch,  3x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE) + 1x SFP + 1 gigabit uplink, 96W
Raktáron
Ingyen szállítás
Dahua PFL2106-4ET-96 ePoE switch, 3x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE) + 1x SFP + 1 gigabit uplink, 96W

52 038 Ft (-0%)

Ár: 52 038 Ft

Dahua PFT3970 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1550/1310nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3970 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1550/1310nm, max. 20km, LC

23 819 Ft (-0%)

Ár: 23 819 Ft

Dahua PFT3960 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3960 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC

15 884 Ft (-0%)

Ár: 15 884 Ft

Dahua PFT3920 optikai modul, single-mode, 155M, 1550/1310nm, max. 20km, LC
Raktáron
Dahua PFT3920 optikai modul, single-mode, 155M, 1550/1310nm, max. 20km, LC

15 004 Ft (-0%)

Ár: 15 004 Ft

Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC
Raktáron
Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC

14 124 Ft (-0%)

Ár: 14 124 Ft

Dahua PFT3900 optikai modul, multimódusú, SFP, 155M, 850nm, max. 2km, LC
Raktáron
Dahua PFT3900 optikai modul, multimódusú, SFP, 155M, 850nm, max. 2km, LC

13 244 Ft (-0%)

Ár: 13 244 Ft

Tenda U3 WiFi USB 300M
Raktáron
Tenda U3 WiFi USB 300M

2 403 Ft (-0%)

Ár: 2 403 Ft

Tenda PA6 AV1000 2-Port Wi-Fi Powerline Extender
Raktáron
Tenda PA6 AV1000 2-Port Wi-Fi Powerline Extender

13 244 Ft (-0%)

Ár: 13 244 Ft

Tenda W15E WiFi router AC1200
Raktáron
Tenda W15E WiFi router AC1200

11 330 Ft (-0%)

Ár: 11 330 Ft

Tenda 4G185 WiFi 4G router 150M hordozható
Raktáron
Tenda 4G185 WiFi 4G router 150M hordozható

23 078 Ft (-0%)

Ár: 23 078 Ft

Tenda PW201A powerline extender
Raktáron
Tenda PW201A powerline extender

8 745 Ft (-0%)

Ár: 8 745 Ft

LAN Delock 89567 PCI Express Card > 4x Gigabit LAN
LAN Delock 89567 PCI Express Card > 4x Gigabit LAN

35 889 Ft (-0%)

Ár: 35 889 Ft

LAN Delock 12502 USB 3.0 kétsávos WLAN ac/a/b/g/n Mini Stick 867 Mb/s
LAN Delock 12502 USB 3.0 kétsávos WLAN ac/a/b/g/n Mini Stick 867 Mb/s

10 436 Ft (-0%)

Ár: 10 436 Ft

LAN Delock 86407 RJ45 - RJ12 kábel tesztelő + Portkereső
LAN Delock 86407 RJ45 - RJ12 kábel tesztelő + Portkereső

7 991 Ft (-0%)

Ár: 7 991 Ft

LAN Delock 86108 LCD kábel tesztelő RJ45 / RJ12 / BNC / USB
LAN Delock 86108 LCD kábel tesztelő RJ45 / RJ12 / BNC / USB

35 889 Ft (-0%)

Ár: 35 889 Ft

Cisco SG110D-05 switch (Gigabit, 5 port)
Cisco SG110D-05 switch (Gigabit, 5 port)

17 560 Ft (-0%)

Ár: 17 560 Ft

Synology DiskStation DS218play 0/2HDD
Ingyen szállítás
Synology DiskStation DS218play 0/2HDD

81 783 Ft (-0%)

Ár: 81 783 Ft